Gizlilik Politikası

Reklamlar
dusundukce.com yayınlanan reklamların Blog ile bir bağlantısı yoktur. Reklam verenler teklif usulü reklam tekliflerini yapar. Eğer teklifleri kabul edilirse reklamları yayınlanmaya başlar.

İçerik
Blog’da yayınlanan yazılar içerik sağlayıcıları tarafından hazırlanıp editörler tarafından düzenlendikten sonra yayınlanmaktadır. Bu kapsamda yazıları herhangi bir sitede yayınlarken kaynak belirtmek zorundasınız. Böyle bir durumda info@dusundukce.com mail adresinden bizimle iletişime geçiniz. Ayrıca blog için hazırlanan görsel materyaller izin alınmadan herhangi bir sitede kullanılamaz.

İçeriğin kopyalanması durumunda Creative Commons 3.0 Lisansı çerçevesinde gerekli işlemler yapılacaktır.

Gizlilik
dusundukce.com ziyaret eden kullanıcılar için çoğu sunucuda olduğu gibi log dosyaları tutulmaktadır. Bu dosyalarda ziyaretçiye ait ip adresi, tarayıcı özellikleri, işletim sistemi gibi temel bilgiler yer almaktadır. Bu dosyalar kişisel özgürlüğünüzü kısıtlama makta, şahsi bilgilerinizi içermemekte ve özel durumlar dışında 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

Kullanım Şartları
dusundukce.com yazı içerikleri kaynak belirtildiği takdirde kullanılabilir. Yazıların kullanımı için aşağıdaki örneklerde gösterildiği gibi kaynak belirtilmelidir.
Bu yazı dusundukce.com’dan alınmıştır.
Kaynak: dusundukce.com

Telif Hakkı
Telif Hakları Genel Müdürlüğü, 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında belirlenen süreç uyarınca, bana bildirdiğiniz telif hakkı iddialarını yanıtlar ve gereğini yerine getiririm.

www.dusundukce.com alan adı ile yayın yapan bu siteyi direkt veya dolaylı olarak ziyaret etmek ve içeriğinden faydalanmakla, bu sitenin kullanılmasına ilişkin koşulları, gizlilik politikasını ve site ile ilgili tüm kanunları, yönetmelikleri ve mevzuatı açıkça kabul etmiş sayılırsınız.

Not
Sitemiz hiçbir şekilde herhangi bir blogla veya herhangi bir şirketle rakip değildir.